Страницы: (1) 1
rattus

• Group Icon
  • Статус: Я просто охотник...
  • Member OfflineМужчинаСвободен
Знайдені ексклюзивні фото культового співака Джима Моррісона 1966 року, де він в українській вишиванці

Фотографував Моррісона американський фотограф Гай Вебстер.

За легендою цю сорочку Джімові подарував Андрій Ворхола (Andy Worhol), а ось, що розказала мені сьогодні пані Галина Хом’як:
У 1968-69 роках вона навчалася в Нью-Йоркському університеті, а кілька годин на тиждень підробляла у “SURMA Ukrainian book and music store” – українській етно-крамниці, що і досі є на 11 E 7th St . Наші вишиванки завжди були ходовим товаром, а особливо модними — наприкінці 60-х початку 70-х років.
У свої «зміни» пані Галина особисто бачила, як їх придбали Jimmy Hendrix, Robert Redford, Candice Bergen i Woody Allen. Виявляється, що побачити таких людей в українській крамничці на Сьомій Стріт було так само просто, як Ющенка на Сінному рику :)
А тим часом неподалік Андрій Ворхола (батько поп-арту) збирає знамениті богемні тусовки у своїй майстерні «Фабрика», котрі відвідують найвидатніші зірки тієї епохи. Він співпрацює з Елізабет Тейлор, Джимом Моррісоном, Елвісом Преслі, Міком Джаґґером, Лайзою Мінеллі, Джоном Ленноном, Даяною Росс, Бріжіт Бардо, Майклом Джексон, та ін. Енді був частим гостем у крамничці SURMA.
Цікавий факт, що пані Галині тоді було 19, дівчина активно спілкувалася у мистецьких колах, а її батьки пильно стежили, щоб «Фабрика» Ворхоли не потрапила до кола уподобань порядної українки, через наркотики та розтлінність життя, притаманні тогочасній богемі :)
Отже, гадаю, дякуючи цій історії, зв’язок вишиванка-Ворхола-Моррісон, виглядає ще більш імовірним.
(с)

Цікавинки про українське
Hannusia

• Group Icon
  • Статус: Від Ла-Маншу до Хінгану
  • Member OfflineЖенщинаВлюблена
Мій приклад української цікавинки - доля американського актора українського походження Джека Паланса ( Володимир Палагнюк). Нар. 18 лютого 1919.
Син емігрантів-українців, шахтар, боксер, ветеран Другої Світової війни, зрештою, один з видатних акторів американського кіно другої половини ХХ ст. Моє перше знайомство з творчістю цього актора - роль у фільмі Стенлі Крамера "Оклахома, як вона є" ( Oklahoma Crude, 1973). Подивіться, хто не бачив.
Ширше про нього - у Вікіпедії та Гуглі, але оце зацитую просто сюди.

Син емігрантів, Палагнюк брав активну участь в українському еміграційному житті Америки. На фестивалі російських фільмів у Голлівуді Джек Паланс відмовився від звання «народний артист Росії»: «Я — українець, а не росіянин», — заявив він, протестуючи у такий спосіб проти українофобського російського кінофільму «72 метри» (знятого теж українцем за походженням В. Хотиненком).
У квітні 2004 під час тижня «Російських ночей» у Лос-Анджелесі актор Джек Паланс відмовився від звання народного артиста Росії, наголосивши, що він — українець і не має нічого спільного з російським кінематографом. (Програма кінематографічного, театрального й музичного візуального мистецтва була частково профінансована міністерством культури Росії і пройшла під патронатом президента Росії Владіміра Путіна.) Під час церемонії, Джек дещо ніяково сказав, що у нього створилось враження, що ніби-то перебуває на фестивалі за якоюсь помилкою, — втім додавши, що вважає російське кіно цікавим. Незабаром актор залишив залу на знак протесту, заявивши: «Я — українець, а не росіянин, тож даруйте, я просто трохи не у своїй тарілці. Буде краще, якщо я і мої друзі просто звідси підемо»[1] .
(Взято з http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%...B0%D0%BD%D1%81)
Крім того, зазнав слави живописця й поета. Заповів поховати його в Україні.
10 листопада 2006 р. Джек Паланс - Володимир Палагнюк - відійшов у вічнчсть...
Хостинг фото
Цікавинки про українське
Всего фото: 2
Хабиба

• Group Icon
  • Статус: Все ,что я хочу, у меня уже есть.
  • Member OfflineЖенщинаСвободна
«Конечным аргументом большевицкой системы является смерть, угроза уничтожения, и дальше безоглядное уничтожение всех непокорных и неугодных.
Но этот аргумент, увы, оказался не всесильным.
Большевики, исповедующие материалистическую идеологию, не смогли достать те глубины в душе человека и народа, которые нельзя ни изменить, ни уничтожить, поскольку их природа, сила и влияние уходят далеко за пределы границы между жизнью и смертью. Это и есть причина неудачи большевицкой инженерии человеческих душ.
Испытания смертью не выдерживает тот, кто считает жизнь высшей ценностью. Но есть миллионы людей, защищающие ценности, которые для них дороже самой жизни.
Большевики начали отчаянную борьбу с религией, преследуя и уничтожая Церковь Христову, делая невозможной религиозную жизнь. Но они не смогли уничтожить заложенную в человеческие души основы веры: тоску по Богу и поиск Божества.
Сумев лишить человека всякой свободы, большевизм не в силах задавить само стремление к свободе. Оно присуще каждому человеку и народу, всегда живо и зовет к борьбе. Потому что свободная воля — это дар, данный Богом.
Правду можно посадить в тюрьмы, концлагеря, загнать в подполье, а на ее место поставить фальшь и ложь. Но даже большевики не могут вырвать из человеческой души понимание, что такое правда, тоски по ней и желание ее торжества. Потому что правда — это дорога, по которой человек идет к Богу. И ни большевики, ни кто-либо или что-либо другое не в силах совратить человечество с этого пути.
Точно так же большевикам сложно будет угасить любовь к ближнему, чувство справедливости и жажду ее триумфа. Для этого им нужно будет отменить основные Божьи законы, краеугольные камни общественных и человеческих отношений, которые голосом совести всегда отзываются в душе.
Большевики попытались разложить нации и превратить их в бездушное стадо «советских людей», выжечь национальное сознание и национальное чувство. Но и здесь им не удастся добраться до самой глубины: эти чувства и признаки уже в крови, они естественно присущи человеческой душе.
Все эти неуничтожимые корни души не позволяют человеку стать безвольным и послушным орудием коммунизма, наполненного ненавистью к Богу, нации и человеку. Они заставляют человека сопротивляться преступлениям большевизма, активно бороться за его уничтожение.
Но сила этого сопротивления зависит от силы вдохновения самих борцов. Душевные силы каждого человека и целого народа нужно лелеять и вдохновлять. Особенно тогда, когда они перегружены постоянным невероятным напряжением.
Существует ли тот источник, который утолит нас, который придаст сил нашим истощенным душам?
Вера в Бога, в Спасителя, укрепляет силы души. В самые тяжелые времена, в худших жизненных ситуациях, в великом несчастье, терпении и борьбе вера в Христа дает самую сильную и часто единственную действенную помощь. Вот о чем нам нужно думать, куда обращать свои сердца, если мы хотим помочь нашему народу в его благородном стремлении к правде и свободе.

Степан Бандера».

Вiтaлiй

• Group Icon
  • Статус: на SN с 12.01.2009 года!
  • Member OnlineМужчинаСвободен
А каким боком к Украине.. униатский еврей, родившийся в Австро-Венгрии??
http://www.sxnarod.com/smert-fashistskim-o...l#entry17330952

А за, что он боролся?!.. Дык в ссылке под спойлером!
http://www.sxnarod.com/argymentiryem-svoi-...l#entry17371459

А всё остальное - байки
Хабиба

• Group Icon
  • Статус: Все ,что я хочу, у меня уже есть.
  • Member OfflineЖенщинаСвободна
Твое мнение- это всего лишь твое мнение. 00050.gif
rattus

• Group Icon

rattus

• Group Icon
Кращим спортсменом України в жовтні визнано Миколу Буценко

Національний олімпійський комітет України підвів підсумки спортивного жовтня, назвавши найкращого спортсмена і тренера. На думку експертів, рівних не було вінницькому боксерові Микола Буценко. А його наставника Леоніда Лоївського визнано кращим тренером жовтня.
(с)
nicola11

• Group Icon
  • Статус: Давай пообщаемся!
  • Member OfflineМужчинаЖенат
З ночі 20.10.2013 місто двічі герой УПА завісили плакатами з оголошенням про чемпіонат з чоловічого стриптизу.

Цікавинки про українське
В місті тисячі й одної каплички, в Івано-Франківську, в нічному клубі Ельдорадо відбудуся такого роду не християнські змагання.
Чемпіонат - відкритий для всіх бажаючих чоловіків й проходитиме щочетверга впродовж місяця. За цей період на сцені клубу побувають найкрасивіші чоловіки зі всієї України, щоб позмагатись за звання кращого стриптизера. (с)

Это сообщение отредактировал nicola11 - 05-11-2013 - 22:13
rattus

• Group Icon
Непоїду)
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)

Страницы: (1) 1

Интересные топики

"Сказочная Русь" 95-го квартала .Смотрели ?

Вакцинация или стерилизация

Дауншифтинг

Какую тему открыть

Готовим, кушаем, запиваем сало!